Nieuwbouwproject Residentie 'Steenberg' bestaande uit 8 energiezuinige appartementen op wandelafstand van het marktplein van Vorst-Laakdal.
Dit economisch en ecologisch duurzame project wordt gerealiseerd in Vorst-Laakdal en biedt aan alle appartementen vakmanschap en kwaliteit, zodat u zich in alle rust en comfort kan nestelen in uw droomwoning.
Dit nieuwbouwproject, gelegen aan Steenbergen, bestaat uit 8 energiezuinige appartementen met zonnepanelen en een
E-peil < 20. Daardoor betaalt u als koper gedurende 5 jaar geen onroerende voorheffing.
De appartementen variëren van ca. 73m² - 101m² bewoonbare oppervlakte en beschikken over 1 of 2 slaapkamers.
Appartement 0.3 op het gelijkvloers met 2 slaapkamers en met een totale bewoonbare oppervlakte van ca. 89m² en voortuin en terras.
Indeling en omschrijving:
Aparte inkomhal met gastentoilet. Verder door de lichtrijke leefruimte bestaande uit open keuken en zit- en eethoek, vanuit de leefruimte is via 4 grote raampartijen het verhard zuidwest georiënteerd terras van ca. 11m² en de voortuin van ca. 25m² toegankelijk.
Aan de linkerzijde van het appartement bevinden zich de 2 slaapkamers, de berging en de badkamer. Deze is voorzien van inloopdouche en lavabo met meubel.
Bijzonderheden:
- Zonnepanelen
- E-peil < 20
- 5 jaar vrijstelling van onroerende voorheffing
- Verplicht 2 staanplaatsen (waarvan max. 1 bovengronds) aan te kopen
Algemeen | |
Categorie | appartement |
Buurt en omgeving | |
Buurt type | Dorpsbuurt |
Binnenkant gebouw | |
Keuken | geïnstalleerd |
Buitenkant gebouw | |
Bouwjaar | 2021 |
Informatieplicht | |
Vergunning | |
EPB |
Watertoets | ||
P-score | B |
BVBA Property Lierseweg 1, 2200 Herentals
Ondernemingsnr. BE 0807.452.249
Derdenrekening: KBC BE35 7310 2770 9437
Controle-instantie: BIV, Luxemburgstraat 16 B, 1000 Brussel
Onderworpen aan de deontologische code - www.biv.be/plichtenleer
Erkend vastgoedmakelaar-bemiddelaar
Tom Goossens - BIV nr. 505.472 - België
BA en borgstelling via NV AXA Belgium (polisnr. 730.390.160)
We create services, because we CARE about people